На Львівщині викрили керівника медичного закладу, причетного до привласнення бюджетних коштів

0
1041

Працівники управління захисту економіки Львівщини спільно з прокуратурою області викрили очільника одного із комунальних медичних закладів. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Правоохоронці встановили, що 39-річний головний  лікар, достовірно знаючи про фактичні розміри зарплат, впродовж 2014-2016 років затверджував платіжні відомості, де були завищені суми виплат з бюджету. Після цього кошти зараховувалися на власний картковий рахунок посадовця, на рахунок його дружини, яка теж працювала у зазначеному закладі, та головного бухгалтера.

Внаслідок злочинних дій їм було незаконно переплачено кошти в сумі близько 816 000 гривень, що підтверджується відповідним актом ревізії та висновком судово-бухгалтерської експертизи.

Колишньому головному лікарю повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене статтями, – позбавлення волі на строк від  п’яти  до  восьми років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Вчора, 20 серпня, суд обрав головному лікарю запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 136 000 (80 неоподатковуваних доходів громадян).

Раніше також було повідомлено про підозру головному бухгалтеру медичного закладу – у вчиненні злочину за ч.4 ст. 191 ККУ.  Запобіжний захід, обраний йому, – особисте зобов’язання.


Leave a Reply