На Львівщині викрили чергового корупціонера

0
1748

Святкова спецоперація по-львівськи. І здавалося б тільки другий день по новорічних святах, а військові прокурори, як завжди, в справах. Цього разу – на викритті чергового корупціонера. Про це пише військовий прокурор Олег Сенюк.

Затримана – 54-річна заступниця директора одного із суб’єктів господарювання Львівщини, що займається реалізацією та знищенням товарів, незаконно ввезених на територію України. За 45 тис української валюти працівниця обіцяла повернути вилучений службовим особами Львівської митниці ДФС України товар – 1-ї тонну кишки (білкозин) для виготовлення ковбас. На чому й погоріла.

Викрили «на гарячому» правопорушницю військова прокуратура Львівського гарнізону за матеріалами та спільно з Управління захисту економіки ДЗЕ Нацполіції України у Львівській області, а в ході проведення огляду місця події ще й виявили і вилучили хабар в повному обсязі.

Заступницю затримано в порядку ст. 208 КПК України. Їй повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368-3 КК України і Шевченківським райсудом м. Львова обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в 128 тис грн.

За вчинене їй загрожує до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Залишити відповідь