На Львівщині вшанували пам’ять Андрія Вненкевича

0
1547

Минула друга річниця з дня Грибовицької трагедії, у якій загинуло троє рятувальників ДСНС. Серед них був і партієць, депутат Жовківської міської ради від УКРОПу Андрій Вненкевич. Про це пише Укроп Львівщина.

“Андрій для мене був не просто другом, а багато в чому і наставником, в нас була спільна мета – це розвиток Жовкви. Андрій був людиною діла, слова якої завжди збігались із вчинками. У 2015 р. саме завдяки Андрію я долучився до команди УКРОПу, він тоді балотувався на мера Жовкви”, – пригадує заступник голови Жовківської районної організації УКРОПу Олег Вольський.

Укропівці Львівщини взяли участь у заупокійній Службі Божій у Храмі Пресвятого Серця Христового та відвідали могилу Андрія Вненкевича на цвинтарі.

За словами голови Львівського обласного осередку УКРОПу Ігоря Телішевського, за два роки після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі досі нікого не покарано. “Вважаю, що розслідувати цю трагедію та причину загибелі трьох рятувальників – справа честі. Не зрозуміло, чому після такого розголосу справа досі не зрушила з місця”, – підсумував укропівець.

Leave a Reply