На Львівщині вперше відбудеться Форум з охорони праці

0
876

У п’ятницю, 27 квітня, у приміщенні  Національного університету «Львівська політехніка»  в межах відзначення Всесвітнього дня охорони праці вперше на Львівщині  відбудеться I Львівський форум з охорони праці. Цьогоріч Форум проходитиме під девізом «Захищене і здорове покоління».

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

На захід запрошені  науковці, роботодавці,  профспілки,  студентська молодь, інженери з охорони праці,  кращі підприємства з охорони праці.

Метою  I Львівського форуму з охорони праці є  привернення уваги суспільства, особливо молоді,  до важливості питань  охорони праці, посилення співпраці між органами державної влади, роботодавцями, профспілками, керівниками підприємств і працівниками задля  формування культури безпеки та гігієни праці та впровадження кращих практик у цій сфері.

Форум стане майданчиком для обміну досвідом між експертами,  підприємцями, майбутніми  працівниками і фахівцями з охорони праці.

У межах заходів запланований  студентський флешмоб «Захисти своє майбутнє». Також  відбудеться урочисте нагородження переможців І відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» та відзначення  кращих фахівців Львівщини  з охорони праці.

У програмі також передбачена  виставка виробників  інформаційних матеріалів з охорони праці та засобів індивідуального захисту, а підприємства презентуватимуть власні  напрацювання у сфері  охорони праці.

Разом з тим на Форумі  презентуватимуть унікальні  документи з охорони праці, які зберігалися в архіві Львівської політехніки.

Зазначимо, що організаторами I Львівського Форуму з охорони праці є Львівська обласна державна адміністрація, ГУ Держпраці у Львівській області, Національний університет «Львівська політехніка» .

Довідка:

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.


Leave a Reply