На Львівщині власника ресторану оштрафували майже на півмільйона гривень

1
2047

За неналежне оформлення трудових відносин з офіціантами у Городоцькому районі оштрафували підприємця. Про це повідомляє ГУ Держпраці у Львівській області.

Фахівці ГУ Держпраці у Львівській області провели інспекційне відвідування у фізичної особи підприємця, що працює у сфері ресторанного бізнесу. Заклад знаходиться у Городоцькому районі Львівської області.

Інспектори встановили факт використання праці без належного оформлення трудових відносин з трьома офіціантами.

Відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) суб’єкти господарювання несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення. Відтак на ФОП накладено штраф у розмірі 335070 грн.

Водночас в межах інспекційного відвідування інспектори зафіксували і недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Отже, підприємцю також доведеться сплатити ще 74 460 гривень.

1 коментар

  1. Що зовсім подуріли? Ви не власника оштрафували а клієнтів і лишили роботи офіціянтів. Гарно що у вас як у Львові на кожному перехресті ресторан і власники міліонери, (мабуть). А взагалі видно не покормили, або помоями накормили, ось і помста. Чи хабаря не дав??? Гарно що всі гроші вчасно хоча вчителям і медикам, дитсадочкам виплачуєте, собі навіть на премії не залишаєте. Ну а як що вже можливо безробітні офіціянти прийдуть до вас додому з виделками не вечерю всією сімєю, то холодильник при них не відкривайте, наслідки можуть бути тяжкими.

Leave a Reply