На Львівщині відкрили виставку “100 років боротьби. Українська революція 1917-1921”

0
735
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Сьогодні, 22 січня, у Музеї визвольної боротьби України відкрили виставку “100 років боротьби: Українська революція 1917-1921” з нагоди 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки.

Експозиція виставки складається з 19 банерів, де відтворено історії провідників революційного руху та різні аспекти творення Української державності 1917 – 1921 рр.

Заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук привітала присутніх із 100-річчям з дня проголошення незалежності УНР, пише прес-служба ЛОДА.

“Згуртованість українців Сходу і Заходу, спільні прагнення у творенні сильної, квітучої країни зупинили агресора і не дозволили писати сторінки нашої історії своїми штучними фарбами, адже Україна – незалежна держава, а українці – патріоти своєї землі”, –  наголосила Оксана Стоколос-Ворончук.

Завдання виставки – продемонструвати перебіг Української революції, визрівання політичної еліти та суспільства від ідей автономії до цілковитої незалежності, та головне – до готовності захищати цю незалежність із зброєю в руках.

Зазначимо, організатором виставки Український інститут національної пам’яті.

Leave a Reply