На Львівщині відбувся святковий концерт

0
775
Заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос

З нагоди 40-ліття понтифікату Йоана Павла II у Львівській обласній філармонії відбувся святковий концерт. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Участь у заході взяли: заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, Віце-Маршалок Сенату Республіки Польща Марія Коц, Архієпископ-митрополит Римо-Католицької Церкви Мечислав Мокшицький, духовенство, громадськість.

Відтак, під час концерту лунали композиції на музику Бартоша Томашека і  Себастьяна Перловскі, тексти – Йоана Павла II та Міхала Заблоцкі.

Для усіх присутніх виступав Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів».

Довідково:

Іван Павло ІІ – 264-й Папа Римський. Римо-католицький польський єпископ, єпископ-помічник Кракова, а пізніше архієпископ-митрополит Краківський і кавалер Ордену Білого Орла; 6-й суверенний голова міста-держави Ватикан. Святий Католицької Церкви, канонізований 2014 року.

Іван Павло II перебував на чолі католицької церкви протягом двадцяти шести з половиною років, що є другим за тривалістю понтифікатом після Папи Пія IX, що займав цю посаду 32 роки. Іван Павло II — перший в історії Папа-слов’янин, а також перший Папа-неіталієць з часів голландця Адріана VI, що служив з 1522 по 1523 роки.


Leave a Reply