На Львівщині відбулось дев’ять пожеж сухої трави й чагарників

0
779

На Великдень, 8 квітня рятувальники зафіксували 9 пожеж у природних екосистемах (загоряння сухої трави та чагарників), загальною площею 2,530 га. Про це повідомляють у департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації. 

Як зазначають рятувальники, вогнем знищено екосистему на площі 4 000 м2 у селі Ушня Золочівського району на земельній ділянці, яка належить Сасівській СР.

Ще одна пожежа сталася о 16:05 год в містечку Городок по вул. Авіаційній, на відкритій території, земельна ділянка належить Угрівській СР.  Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 2000 м2.

В селі Давидів Пустомитівського району вогнем знищено суху траву окремими осередками на площі 15000 м2.

А в місті Червоноград по вул. Набережна згоріла суха трава та чагарник на площі 1000 м2. Пожежу ліквідовано о 16:57 год.

8 квітня відбулись ще п’ять схожих пожеж з однією причиною – горіння сухої трави у на у селі Липники в Пустомитівському районі (1300 м. кв), на площі 500 квадратних метрів у селі Тухля в Сколівському районі, на площі 500 квадратних метрів у селі Ушня в Золочівському районі, на площі 400 квадратних метрів на вулиці Хмельницького в Червонограді й на площі 600 квадратних метрів у селі Корчин у Сколівському районі.

Рятувальники та екологи б’ють на сполох, адже пожежі на відкритих ділянках є небезпечними. Спалювання сухої трави і листя загрожує виникненням масштабних пожеж в лісах і населених пунктах, а горіння торфів в сухі весняні і літні періоди завдають значних економічних та екологічних збитків і загрожують виникненням надзвичайних ситуацій місцевого рівня.

Leave a Reply