На Львівщині відбулась нарада із головами ОТГ

1
1162

Сьогодні, 1 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка провів нараду із головами об’єднаних територіальних громад Львівської області.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Відтак, за присутності першого заступника голови Ростислава Замлинського та керівників профільних департаментів, порушили питання про реалізацію інфраструктурних проектів в межах ОТГ, формування мережі закладів освіти та функціонування закладів охорони здоров’я в умовах реформування.

В межах наради учасників ознайомили із позитивною динамікою формування бюджетів ОТГ та закликали представників громад звертатись по допомогу до Львівської ОДА на будь-якому етапі формування бюджетів на наступний рік.

Окрім того, Олег Синютка порушив питання кадрового наповнення громад та способи підвищення фаховості спеціалістів.

1 коментар

  1. Яку чарівну паличку потрібно мати, або звідки саме- дядька в Канаді, аби в оті ОТГ влаштуватися на роботу, якщо відчуваєш і переконаний, що саме там, а не “берися за будь-що”, був би максимально корисним? Всюди ж, якщо не за гроші, то- за кумівськими “традиціями”?! Одні “щирі патрійоти” дітей в кабінетах клепають, інші- матюками гнуть (та, хоча б вже,- рідною мовою), ще іншим, таке враження, треба сексуально сподобатися. А, головне, вміти мовчати і вдавати, що нічого не бачиш і не чуєш, аби, раптом, не зворохобити страшну державну таємницю про те, як вони “люблять Уркаїну” до глибини власних кишень і череватостей. Срам національний вже геть поглинув країну, а чи десь бодай у когось совість “ще не вмерла”?!

Залишити відповідь