На Львівщині відбудуться змагання з важкої атлетики

0
1059

Кубок пам’яті Олімпійського чемпіона Петра Короля з важкої атлетики триватиме упродовж 2-3 березня 2018 року в залі Львівської середньої загальноосвітньої школи № 97 (вул. І. Миколайчука, 18). Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Змагання відбудуться під патронатом НОК України за організаційної підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, управління молоді та спорту Львівської міської ради, Львівської обласної організації ФСТ «Динамо», Львівської обласної федерації важкої атлетики, відділення НОК України у Львівській області.

Головний суддя – Віктор Кінарьов, головний секретар – Сергій Голубов (Львів).

Історія цих змагань розпочалася з 2000 року й турнір відбувався на призи Петра Короля та за його безпосередньою участю як почесного гостя. Уславлений львівський олімпієць помер 2 липня 2015 року після важкої хвороби.

В різні роки переможцями цього турніру були львівські важкоатлети В. Мартинюк, Д. Кравченко, В. Кінарьов, І. Шимечко, В. Рекша, І. Піяйко та ін.

Молоді спортсмени цьогоріч змагатимуться у трьох вікових групах: до 13, до 15 та до 17 років, а також у юніорській категорії.

Залишити відповідь