На Львівщині відбудеться перший обласний форум сім’ї

0
1112
На Львівщині відбудеться перший обласний форум сім’ї
На Львівщині відбудеться перший обласний форум сім’ї

13 вересня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться перший Львівський обласний форум “Українська сім’я: виклики і завдання”. Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

“В час російсько-української війни наші українські сім’ї стикнулись з певними викликами та внутрішніми перешкодами, про які не знали і не розуміли. Ми запросили на форум представників релігійних спільнот, влади, молодь, поважні сім’ї, які зможуть поділитись життєвими настановами. Наша країна починається з кожного з нас, з того, як батьки виховують дітей, які засади закладають їм. Українські сім’ї є платформою для нашої державності та нації, і це актуальна тема у всіх сферах нашого життя. Ми повинні діяти превентивними методами, щоб сім’я була самодостатньою, гарною рушійною силою для розвитку нашої країни”,  –  зазначила директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

У програмі форуму –   доповіді провідних спеціалістів та дискусії у тематичних секціях. Основні теми дискусій законодавчі ініціативи щодо сімейної політики, виклики та завдання перед сучасною молодю, жіноче лідерство в контексті розвитку інституту сім’ї, сексуальна освіта в школах, потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї, досвід громадських організацій підтримки сімей в умовах військового конфлікту, зокрема, сімей переселенців зі Сходу та Криму та інше.

“Реєстрація стартує з 9 год, хто не встиг попередньо зареєструватись зможе це зробити у день Форуму. Під час заходу  порушимо багато контрверсійних тем, навколо яких є спекуляції. Також окрема панель буде присвячена  сучасній сім’ї, говоритимемо про жіноче лідерство в контексті інституту сім’ї. Загалом очікуємо близько 50 спікерів та понад 300 учасників”,  – розповіла голова правління ГО «Платформа Розвитку Стосунків Ольга Матвійчук.

Захід проводять з метою об’єднати зусиля науковців, освітян, соціальних працівників, психологів, журналістів, просімейних активістів та волонтерів задля утвердження інституту сім’ї, популяризації сімейних цінностей, пошуку ідей та пропозицій для формування національної сімейної політики.

Також у межах форуму відбудеться флешмоб і презентація фільму.

Зазначимо, форум ініціювала громадська організація “Платформа розвитку стосунків” за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації

Залишити відповідь