На Львівщині відбудеться Міжнародний економічний форум

0
2863

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зустрівся з делегацією м. Ліян, Китайської Народної Республіки.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Ростислав Замлинський привітав представників делегації і ознайомив із економічним, культурним, туристичним розвитком Львівщини.

“В області активно розвивається туризм,  промисловість, дорожня інфраструктура, ІТ-сфера, окрім того 25 % культурного надбання ЮНЕСКО зосереджено саме на Львівщині. Тому ми хочемо запропонувати вам організувати мистецькі дні м. Ліян, це стане позитивним фактором для розширення співпраці”, – зазначив Ростислав Замлинський.

У відповідь голова Ліянського комітету Китайської народної політичної узгоджувальної ради Ді Лісінь зазначив, що делегація після візиту зацікавлена у розвитку культури і туризму.

“Нам дуже  подобається ваше місто, ми сподіваємось, що спільно розвиватимемо економічну, культурну та інші сфери.  Ваша область має великі ресурси і я вірю, що ми зможемо співпрацювати. Ми будемо популяризувати Львівщину і розповідати про неї у своїй країні”, – наголосив Ді Лісінь.

10 квітня, у КНР підписали угоду про наміри щодо встановлення побратимських відносин між Трускавцем та м. Ліян.

“Ці перші кроки, які закладені в угоді сприятимуть розвитку медичного туризму та інфраструктури і Трускавця, і загалом Львівської області”, – підкреслив радник голови Львівської ОДА з питань міжнародного співробітництва Юрій Котик.

Відтак, у межах зустрічі акцентували увагу на прес-турі журналістів з КНР на Львівщину задля ознайомлення з туристичним потенціалом.  Також перший заступник голови Львівської ОДА  Ростислав Замлинський запросив делегацію на Міжнародний економічний форум, який відбуватиметься наприкінці жовтня.

Leave a Reply