На Львівщині відбудеться масштабний Дитячий форум

0
963
????????????????????????????????????

Упродовж чотирьох днів, 10-13 травня, на Львівщині відбудеться масштабна подія – Дитячий Форум. Це унікальний фестиваль родинного дозвілля, у якому поєднаються розваги із отриманням корисних вмінь і навичок. Про це йшлося, сьогодні, 7 травня, під час прес-конференції напередодні старту Форуму.  

Дитячий Форум об’єднає 35 найкращих видавництв та 250 новинок дитячої літератури, виданих спеціально до події. Відтак кожна дитина зможе знайти подію та книгу до душі.

«Дитячий Форум – це не лише цікаво, але й надзвичайно потрібно. Ще Василь Сухомлинський писав, що книга – це те віконце, через яке діти бачать і пізнають світ й себе самих. І розуміючи це, ми передбачили кошти для підтримки Форуму. Відтак, 500 дітей з різних куточків області зможуть безкоштовно поринути у світ книги. Люди перестають мислити тоді, коли перестають читати і сьогодні для нашої країни, яка перебуває у стані війни та впевнено крокує у європейське майбутнє, ми не можемо цього допустити», –  зазначила заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

Цьогоріч в межах Форуму запланували понад 1200 заходів на 8-ми тематичних просторах: «Печера Жахайликів» (література), «Камелот» (спорт та рухливі ігри), «Задзеркалля» (музика та театр), «Галактична імперія» (наука та винахідництво), «Зачарований ліс» (екологія та мандри), «Ігросфера» (фестиваль настільних ігор), «Галявина Єдинорогів» (творчі майстер-класи), «Долина Драконів» (музейний простір). Окрім цього для дошкільнят діятиме окремий простір – Королівський Дитячий садочок.

«Дитячий Форум – це унікальна нагода для кожної дитини в одному місці знайти ту сферу, яка їм подобається найбільше. Батькам, для того щоб дитина обрала чим хоче займатися: чи це танці, чи малювання, потрібно обійти декілька десятків гуртків. Кожен з таких майстер класів коштує дорожче, аніж один день на Форумі», – наголосила президент ГО «Форум видавців», організатор Дитячого Форуму у Львові Олександра Коваль.

Зазначимо, що цьогоріч Дитячий Форум відбувається у форматі великої гри «8 ключів Буквордсу». За легендою, одного весняного ранку за книжковою шафою у Львові знайшли потаємні двері до чарівного королівства Буквордс. Але сталася халепа – загубилися чарівні ключі, які тепер дітям-відвідувачам у форматі гри необхідно зібрати.

Загалом Форум очікує близько 15 тисяч відвідувачів.

Детальніше із Програмою форуму можна ознайомитись на сайті http://bookforum.ua/.

Вартість вхідного квитка для дітей: 1 день – 60 грн, 4 дні – 90 грн, для дорослих: 1 день – 30 грн, 4 дні – 50 грн.

Leave a Reply