На Львівщині в міжміській маршрутці на ходу тріснуло колесо

0
1107

Небезпечна пригода трапилась сьогодні на трасі Київ-Чоп, біля с. Конюхів Стрийського району

У маршрутки, яка виконує рейс «Стрий-Ялинкувате», вибухнуло колесо. Пасажирам рейсу пощастило: на момент вибуху колеса на трасі не було зустрічних автомобілів і аварії вдалось уникнути. Водій зумів зупинити пошкоджену маршрутку переповнену пасажирами на узбіччі дороги, повідомляє SKOLE-TODAY.

“Це далеко не перший випадок, коли технічний стан маршрутних автобусів піддає ризику життя пасажирів. Зокрема, минуло тижня колесо відірвалось від осі маршрутки, яка виконує рейс «Стрий-Сопіт». Тоді, як і сьогодні, обійшлося без жертв, проте ігнорувати дані випадки перевізник просто не має права”, – йдеться у повідомленні.

Нагадуємо, що маршрути у напрямку Сколівського району обслуговує перевізник «Стрийське АТП». Раніше, керівництво Львівської ОДА пообіцяло провести конкурс на зміну перевізника. Нового перевізника повинні були обрати на відкритому конкурсі 15 вересня.

Як виявилось, 15 вересня було тільки перше засідання, на якому було відкриття конвертів та визначення кандидатів на маршрути. У Львівській ОДА пообіцяли повідомити про результати наступного, кінцевого засідання.

Залишити відповідь