На Львівщині урочисто відзначили 100-річчя підняття українських прапорів на кораблях Чорноморського флоту

0
1382
????????????????????????????????????

Сьогодні, 29 квітня,  навпроти будівлі Львівської ОДА  урочисто підняли військово-морський прапор з нагоди 100-річчя підняття українських прапорів на кораблях Чорноморського флоту і на фортеці Севастополь. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Присутніх привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

“Ми українці гордимося тим, що в нас є, був і буде український флот. Якщо не знаєш своєї історії, не можеш йти твердо в майбутнє, але якщо не гордишся історією, не зможеш побудувати правильного українського майбутнього. Сьогодні на сході молоді хлопці захищають країну. Прапор, історія, українські герої завжди будуть з нами. Нам потрібно гордитися і вірити, що попри усе Крим буде наш, ми переможемо і на усіх суднах замайорить український прапор” ,– зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Присутні виконали Державний Гімн України та хвилиною мовчання вшанували українських героїв.

Як наголосив організатор заходу, голова Спілки учасників бойових дій «Асоціація комбатантів» Тимур Баротов до піднятя військово-морського прапору долучились й інші міста України, а також Сполучені Штати Америки.

“Ми відроджуємо традицію відзначення свята українського моря, святкуємо 100-річчя створення Українського військово-морського флоту. До нашої акції долучились Київ, Херсон, Миколаїв, Одеса – основна база військово-морських сил ЗСУ, передова Маріуполя, на горі Говерлі теж піднесли прапор. Прапор піднято у  Сполучених Штатах Америки, де пластуни багато років поспіль вшановують цю дату. У нас є нерозривний зв’язок з флотом, ми спільно повинні йти до перемоги”, – наголосив Тимур Баротов.

Опісля ювілейними медалями до 100 – річчя Українського флоту нагородили волонтерів та представників пластових куренів «Чорноморці» та «Чорноморські хвильки». Також відбулось урочисте спецпогашення маркованого конверту з нагоди 100-річчя створення Українського військово-морського флоту.

Залишити відповідь