На Львівщині триває робота із детінізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

0
774

На Львівщині  проводять роботу із детінізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Відтак, суб’єктам підприємницької діяльності наголошують на недопущенню порушення законодавства про працю, використання праці неоформлених працівників, сплати податкових зобов’язань до бюджетів усіх рівнів, а також мінімізації виплати заробітної плати або ж виплати із порушенням мінімальних гарантій, гарантованих законами України.

За підсумком звітних даних за результатами жовтня спостерігається суттєве зменшення суб’єктів підприємницької діяльності -“мінімізаторів”

Нагадаємо, що робочі групи щодо детінізації економіки в частині легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення створені та діють у районах та містах обласного значення Львівської області та проводять превентивну роботу, шляхом індивідуального інформування суб’єктів господарювання, які допустили виплату заробітної плати нижче законодавством встановленого мінімуму, а також здійснюють інформаційні заходи щодо дотримання законодавчо встановлених мінімальних гарантій.

Додамо, що у всіх районах Львівської області регулярно проводять засідання районних комісій з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на яких обговорюють питання підвищення заробітної плати та офіційного працевлаштування найманих працівників.

Leave a Reply