На Львівщині триває підготовка дорожніх господарств до зимового періоду

0
982

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА спільно з Службою автомобільних доріг, Управлінням патрульної поліції та Департаментом цивільного захисту провів комісійне обстеження дорожніх господарств, що будуть залучені до обслуговування автомобільних доріг загального користування на осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Про це інформує прес-служба ЛОДА

Як розповів сьогодні, 22 жовтня, на апаратній нараді директор департаменту Роман Кокотайло до обслуговування автомобільних доріг загального користування державного значення задіють 6 підрядних організацій. Це ДП «Львівський облавтодор», ТзОВ «Онур», ДП ЕКРАНБУД, ТзОВ «Екран», ПП «Рома», ТзОВ «ПБС», МПП «НАРА». Вони обслуговуватимуть 8410,7 км доріг.

Для забезпечення проїзду на автомобільних дорогах загального користування державного значення задіють 234 одиниць техніки. Також проводять роботи із заготовлення піску та технічної солі.

Нагадаємо, що 19 жовтня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка підписав рекомендаційне загальнообласне розпорядження про початок опалювального сезону.

Залишити відповідь