На Львівщині Святу вечерю розділили з людьми у потребі

0
1015
????????????????????????????????????

Сьогодні, 6 січня, у Палаці Мистецтв за святковим столом на Різдвяну вечерю зібрались понад 400 людей у потребі. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Громадська організація «Оселя» упродовж 16-ти років організовує Святвечір для безхатченків, а також тих, які через різні життєві обставини не мають можливості відчути святковий настрій та духовну атмосферу Різдва.

Митрополит Ігор Возьняк привітав людей у потребі з Різдвом і запросив до спільної молитви. Опісля дівочий хор «Згарда», колядники ГО «Золота молодь Винник» та співак Михайло Мирка подарували святкову атмосферу присутнім  різдвяними піснями та побажаннями.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

“Ми хочемо, щоб люди, які є у потребі, не відчували у час Різдва себе самотніми, поспілкувались з духівництвом, спільно поколядували. Адже насправді, дуже важливо підтримувати таких людей і робити добрі справи”, – зазначила  соціальний працівник громадської організації «Оселя» Ольга Біянська.

Довідково.

Громадська організація «Оселя» – це спільнота людей, які з різних причин потрапили у важке життєве становище, залишилися без дому і близьких людей. У Спільноті вони разом живуть, працюють, заробляють на своє утримання та допомагають біднішим за себе. Їхня праця полягає в тому, що вони збирають від людей непотрібні їм речі, приводять їх до ладу, ремонтують та віддають бідним, бездомним людям або реалізують у благодійних крамничках і таким чином заробляють на соціальні проекти організації. Кожного четверга мешканці Оселі готують і роздають їжу в центрі міста для сотні безпритульних людей. У Винниках, крім самої спільноти, де живуть 22 особи, є ще Осередок підтримки, куди люди з вулиці кожного дня приходять, щоб помитися, випрати та отримати одяг, підстригтися, поїсти та отримати першу медичну допомогу. «Оселя» належить до Міжнародного руху «Емаус», який налічує 370 організацій у 37 країнах світу.

Залишити відповідь