На Львівщині стартував масштабний Дитячий форум

0
1124

Cьогодні, 10 травня, у Палаці Мистецтв стартував Дитячий Форум – одна з найбільших  в Україні  подій для розвитку та радості дітей. 

Цього року Дитячий форум відбувається у форматі великої гри «8 ключів Буквордсу». Участь у відкритті масштабної книжкової події взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка, повідомила прес-служба ЛОДА.

“Для того, щоб у вас було багато книжок, щоб ви багато читали і перед вами відкривалися великі незвідані таємниці, треба обов’язково кожного дня натхненно вчитися. З такими начитаними дітьми ми обов’язково разом звершимо чимало великих справ”, – звернувся до дітей під час відкриття форуму Олег Синютка.

Очікувана кількість відвідувачів –  15 000, це діти від 0 до 13 р., батьки, вчителі, вихователі, бібліотекарі, переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» з 15 областей України та м. Львова, а також з районів та міст Львівської області. У програмі форуму понад 1000 заходів: зустрічі із сучасними топовими дитячими письменниками, презентації новинок української літератури, майстер-класи, ігрові квести.

Для замовлення квитків необхідно заповнити спеціальну форму на сайті www.bookforum.ua.

Зазначимо, співорганізатори Дитячого форуму є Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівський Палац мистецтв.

Залишити відповідь