На Львівщині стартували масштабні міжнародні військові навчання

0
1014
Олександр Ганущин привітав учасників масштабних міжнародних навчань «Rapid Trident-2018»
Олександр Ганущин привітав учасників масштабних міжнародних навчань «Rapid Trident-2018»

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного сьогодні, 3 вересня, відбулося відкриття міжнародних військових навчань «Rapid Trident-2018» – найбільших в Україні спільних сухопутних навчань підрозділів ЗСУ та армійських підрозділів іноземних держав, повідомила прес-служба обласної ради.

Олександр Ганущин від імені Львівської обласної ради привітав усіх учасників «Rapid Trident-2018», наголосивши, що особливі слова вітання і подяки адресуються воїнам ООС, які беруть участь у навчаннях. «Ваш досвід, набутий у зоні АТО, ООС, за ці два тижні навчань примножиться», – сказав він.

IMG_7556

Далі голова облради в особі Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Марі Йованович подякував Уряду США за підтримку України. «Упевнений, що нашими спільними зусиллями ми зможемо встановити мир у Європі», – акцентував Олександр Ганущин.

Дякуючи всім учасникам та інструкторам дружньої до нас армії, очільник обласної ради зауважив: «Ви робити нашу армію сильнішою! І разом ми стаємо міцнішими».

Окремо Олександр Ганущин привітав учасників змагань з Молдови з їхнім професійним світом – Днем Збройних сил Молдови.

IMG_7494

Як зауважують організатори, що «Rapid Trident» є кульмінацією щорічних багатонаціональних навчань, які засвідчують підтримку України з боку іноземних союзників та партнерів.

Цьогоріч навчання триватимуть упродовж 3 – 15 вересня.

IMG_7577

Довідково:

«Rapid Trident» – військові навчання на території України, переважно на на території Яворівського військового полігону з 2006 року в рамках програми «Партнерство заради миру» за участю військовослужбовців країн НАТО. Метою їх проведення є підготовка до спільних дій у складі багатонаціональних сил під час коаліційних операцій.

Leave a Reply