На Львівщині розслідують факт вимагання зловмисником «штрафних санкцій» у неповнолітнього

0
952

Він встановив «пеню» в розмірі 4 000 гривень за несвоєчасну сплату школярем… картярського боргу. Про це інформує відділ комунікації поліції у Львівській області.

В Старосамбірське відділення поліції звернулася 35-річна жителька міста Хирів. Жінка повідомила, що її 16-річному сину, погрожують фізичною розправою та вимагають 4 000 гривень.

Працівники поліції встановили, що підліток програв у карти 21-річному жителю району грошові кошти в сумі 2 650 гривень, які він мав сплатити протягом п’яти днів. Оскільки своєчасно розрахуватися неповнолітній не зміг, зловмисник почав телефонувати і вимагати ще й «проценти» за непогашення боргу.

Юнаку повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч.1 ст.355 Кримінального кодексу України (примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань). Максимальне покарання, передбачене статтею, – обмеження волі на строк до двох років.

Під час розслідування цього правопорушення, 24 липня, у поліцію надійшло  ще одне звернення – від 39-річної односільчанки зловмисника. За словами заявниці, протягом березня-травня він вимагав у її неповнолітнього сина 12 000 гривень. Підліток самовільно взяв банківську картку матері, зняв гроші з рахунку і передав їх зловмисникові.

Наразі досудове розслідування триває.

Leave a Reply