На Львівщині розпочинаються семінари з підготовки проектів місцевого розвитку на 2018 рік

0
1019

Із понеділка, 11 грудня, секретаріат Конкурсної ради розпочинає кущові навчання для потенційних конкурсантів у рамках обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік.

Про це повідомила прес-служба обласної ради.

Нагадаємо, що в четвер, 7 грудня, під час свого засідання Конкурсна рада затвердила графік навчань і доручила секретаріату провести ці кущові навчальні семінари.

Тому, як зазначив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків обласної ради Іван Собко, профільний відділ, секретаріат уже з 11 грудня розпочинає цикл кущових семінарів у насалених пунктах Львівщини.

«Ми доведемо до відома потенційних конкурсантів – сільських, селищних, міських голів, представників виконавчої влади, громадських організацій, ініціативних груп рішення Конкурсної ради в частині пріоритетів, підготовки проектів, загальної кошторисної вартості, максимальної субвенції з обласного бюджету на підтримку ініціатив місцевих громад у 2018 році», – розповів Іван Собко.

Відтак Львівська обласна рада інформує, що семінари стартують з 11 грудня і триватимуть до 29 грудня включно. Із графіком навчань можна ознайомитися – тут.

Львівська обласна рада, Конкурсна рада запрошує всіх бажаючих взяти участь у навчальних семінарах з метою належної підготовки місцевих ініціатив (відповідно до вимог умов конкурсу) та для вчасної їх реєстрації на онлайн-платформі, яка буде розміщена на сайті Львівської обласної ради.

Варто додати, що реєстрація проектів розпочинається з 11 грудня з 9:00 год. і триватиме до 2 лютого 2018 року до 17:00 год.

Залишити відповідь