На Львівщині розпочався медіафорум

0
786

Сьогодні, 17 травня, на Арені Львів стартував VI Lviv Media Forum. Форум збере 112 спікерів із 17 країн та кілька сотень учасників.

У відкритті форуму взяв участь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, пише прес-служба ЛОДА.

«Сьогодні наша країна зазнала значних змін. Зона вільної торгівлі, безвізовий режим, реформа децентралізації – це ті безповоротні зміни, які ми відчуваємо кожного дня. Надзвичайно важливою була принципова позиція президента України Петра Порошенка в реформуванні українського війська. Результатом цього стало те, що ми маємо сильну армію, що входить в тридцятку найсильніших армій світу. Ми боронимо Україну на фронті і боронимо її тут. Саме від вас залежить інформаційна безпека нашої держави. Ви несете слово правди і таким чином формуєте інфораційне поле. Дуже важливо зараз, коли агресор використовує гібридну війну проти нас, використовувати вашу журналістську зброю: неупереджене слово. Хочу побажати вам журналістського збагачення. Спільно, об’єднавши зусилля, ми можемо протистояти багатьом викликам», – наголосив під час вітального слова Ростислав Замлинський.

Головна тема цьогорічного форуму – «Коли все стає медіа». У межах форуму відбудуться дискусії та презентації у рамках декількох тематичних потоків — діджітал, розслідування, контент, політика, монетизація.

Серед новинок LMF-2018 — дискусії про футбольну журналістику, державні комунікації та панель про освітні та грантові можливості для медіа й журналістів.

Leave a Reply