На Львівщині розпочались навчання членів окружних виборчих комісій

0
860

За підтримки Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні (IFES Ukraine) на Львівщині стартувала серія навчань для членів окружних виборчих комісій (ОВК) з питань організації та проведення виборів Президента України призначених на 31 березня. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Зоряни Павлів, сьогодні тренінги відбуваються у приміщеннях обласної державної адміністрації та Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради для членів чотирьох ОВК Львівщини. 1 і 2 березня вони будуть проведені для членів решти восьми ОВК, які утворені на території області. Окрім зазначених приміщень, навчання також пройде у Дрогобицькій районній державній адміністрації.

Тренінги здійснюють фахівці (тренери), які пройшли відповідне навчання у Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів.

Додамо, що в період з 18 до 28 березня окружні виборчі комісії за сприяння IFES Ukraine проведуть навчання членів відповідних дільничних виборчих комісій з виборів Президента України.

Leave a Reply