На Львівщині реалізують проект із створення високотехнологічного комплексу виробництва синтетичного моторного палива

0
1016
На Сокальщині створять високотехнологічний комплекс виробництва синтетичного моторного палива
На Сокальщині створять високотехнологічний комплекс виробництва синтетичного моторного палива

Сьогодні, 9 серпня, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, ПП «Енергія природи – водень» (м.Харків) та компанія «Гальф Петролиум Лимитед Ко» (Катар) підписали Меморандум щодо реалізації проекту «Створення в Україні високотехнологічного комплексу виробництва синтетичного моторного палива». Проект реалізують на Сокальщині, повідомила прес-служба ОДА.

«Дуже приємно, що Львівщина приваблює все більше інвесторів, які готові вести свою господарську діяльність в області. Упродовж останніх років на Львівщині було створено понад 20 тисяч робочих місць, в господарський потенціал області залучено понад 150 млн доларів. Ми сприяємо і підтримуємо всіх підприємців, які хочуть вести легальний бізнес на території Львівської області у всіх галузях. Чи це сільське господарство чи альтернативна енергетика – ми допомагаємо усім. Ця позиція зафіксована в Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року, яку ми прийняли спільно з обласною радою. Особливу увагу ми приділяємо і гірничо-видобувній галузі. Тому всі проекти, спрямовані на розвиток цієї та суміжних галузей, створення нових робочих місць та залучення інвестицій є вкрай важливі для нас», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Ми на стадії започаткування дуже важливого проекту, а саме перетворення твердого палива в рідке. І ми вже обговорили велику кількість деталей. Важливим аспектом реалізації цього проекту є те, щоб долучити до цієї співпраці також і приватний сектор», – наголосив директор компанія «Гальф Петролиум Лимитед Ко» Абдулазіз Хамад А Аль-Делаімі.

Серед ключових заходів Проекту: модернізація та дооснащення вугільної шахти «Зарічна», будівництво переробного комплексу для отримання моторного палива, будівництво вугільної шахти «Тяглівська 1-2».

При виконанні Проекту планують використати існуючі передові світові технології  та розробки вітчизняних вчених та спеціалістів.

Leave a Reply