На Львівщині реалізують 14 проектів за кошти секторальної підтримки ЄС

0
892

За інформацією департаменту економічної політики Львівської ОДА, розпочинається реалізація 14 проектів регіонального розвитку на території Львівської області.

Загальна вартість 14 проектів  – 244 975,171 тис грн, передбачено фінансування у сумі 181 449,094 тис грн за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС. Це проекти, що спрямовані на розвиток туризму, гірських територій, бізнесу, освіти.

Про це повідомили сьогодні, 13 вересня, у межах організаційної наради у Львівській ОДА.

Під час наради порушили питання основних технічних питань щодо розподілу коштів та підписання договорів з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з метою скерування перших коштів на реалізацію проектів.

Довідково:

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл бюджетних коштів за проектами регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у межах виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України, що пройшли конкурсний відбір.

Всього затвердили 70 проектів, загальною вартістю 902 877,757 тис грн.

Leave a Reply