На Львівщині реалізували понад 60 молодіжних проектів

0
979

У межах обласної програми “Молодь  Львівщини” у 2017 році реалізували 61 молодіжний проект.

Про це розповіла сьогодні, 2 лютого, під час звіту т.в.о директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Ольга Березюк.

“Ключовим є обласний молодіжний проект «Ідея змінює країну». Нам вдалось залучити велику кількість молоді, здійснили 10 поїздок, охопили 40 населених пунктів та провели понад 100 тренінгів у районах області”, – зазначила Ольга Березюк.

За її словами, організували молодіжний фестиваль “Зашків 2017”, міжнародний візит “Tripsforaction”, зустріч “Галицький авангард 2017”, волонтерський табір “Help&Study”  тощо.

Окрім заходів в рамках програми «Молодь Львівщини», департаментом спільно з Міністерством молоді та спорту України реалізовано 4 заходи у Львівській області і залучено 15300 осіб.

Також у  Молодіжному центрі в  2017  році провели  334 заходи. Зокрема, це “Школа журналістики”, воркшоп з проектного менеджменту Proektoroom тощо.

“Щодо програми “Молодь Львівщини” у 2018 році, то у пріоритеті – національно-патріотичне виховання, ми проведемо великий табір “Джура”, фестиваль “Зашків” плануємо організувати більш масштабним, в  інформаційному просторі – організація виїзних виставок,  низка урочистих заходів з нагоди відзначення 100-річчя ЗУНР та інших важливих дат”, – наголосила Ольга Березюк.

Залишити відповідь