На Львівщині привітали парафіян з приєднанням до ПЦУ (ФОТО)

0
1081
На Львівщині привітали парафіян з приєднанням до ПЦУ
На Львівщині привітали парафіян з приєднанням до ПЦУ

Сьогодні, 23 грудня, на Божественну Літургію до храму святих апостолів Петра і Павла у м.Жовква завітала голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, щоб привітати настоятеля храму архімандрита Маркіяна Каюмова та парафіян з приєднанням до Помісної Автокефальної Православної Церкви України. Про це інформує Жовківська районна державна адміністрація.

22 грудня на засіданні Парафіяльної ради, на чолі з настоятелем храму, парафія святих апостолів Петра і Павла міста Жовкви приєдналася до Помісної Автокефальної Православної Церкви України.

«Напередодні Різдва Христового нехай дух єдності і любові огорне усіх нас та учинить наші серця смиренними яслами Немовляти Христа!», – зазначив настоятель храму Маркіян Каюмов.

Довідково

15 грудня відбувся Об’єднавчий собор Православних Церков. На ньому духовенство УПЦ Київського Патріархату, група єпископів УПЦ Московського Патріархату та Української Автокефальної Православної Церкви створили Єдину Помісну Православну Церкву України, ухвалили її статут і обрали предстоятеля – Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Вселенський Патріарх Варфоломій привітав Україну із заснуванням нової Православної Автокефальної Церкви та оголосив дату передачі Томоса – 6 січня 2019 року. Передача Томоса відбудеться в Стамбулі після спільної літургії.

Leave a Reply