На Львівщині презентують благодійний проект та авторський диск Софії Федини

0
1459

18 лютого відбудеться презентація 5-го альбому співачки та волонтерки Софії Федини «А я живий», який є підсумком п’яти років творчої  та волонтерської  роботи на підтримку українських воїнів.

Про це сьогодні, 13 лютого, повідомили під час прес-конференції у Львівському будинку офіцерів.

«Дуже символічним є те, що презентація альбому відбудеться у день, коли відзначаємо 5-ту річницю Майдану та п’яту річницю, по-суті, початку  жорсткої національно-визвольної боротьби», – повідомила співачка, волонтерка АТО/ООС, автор проекту Софія Федина.

Диск складається з 11 пісень, присвячених захисникам України, написані про них та для них, а декотрі  – результат творчої співпраці.

«Основна з пісень має таку ж назву як і альбом  – «А я живий». Вона була написана у буремні дні на Майдані, коли, на жаль, від нас відійшло перших чотири Герої  Небесної  Сотні», – додала Софія Федина.

Окрім того, диск помережаний прямою мовою бійців – роздумами про те, чому вони захищають Україну, що для них бути захисниками та чому цей бій обов’язково буде переможним.

«Ми вистояли на початку війни і даємо відсіч нашому ворогу  не лише на фронті, але по всіх фронтах. Все це можливо завдяки таким волонтерам, як Софія. Вони віддають усі свої вміння, таланти на благо нашого народу, нашої України для того, щоб вона була радісна і квітуча», – наголосив капелан 80 ОДШБр, священик храму св. Миколая ПЦУ о. Андрій Дуда.

За словами Софії Федини, до альбому також видали книжечку, яка містить тексти пісень та гітарні акорди до кожної з них.

Презентація диску – це великий благодійний волонтерський проект, оскільки усі кошти,  отримані від реалізації, спрямують на підтримку бійців на передовій та у госпіталі.

Стартова ціна диску – 200 гривень.

Прем’єрна презентація відбудеться у національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької.

Зазначимо, що альбом «А я живий» випустили за сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.

Залишити відповідь