На Львівщині презентували найкращі фільми

0
1267

Сьогодні, 18 грудня, у приміщенні Львівського музею історії релігії, презентували кінопроекти–переможці конкурсу на підтримку регіонального кінематографу, зняті цього року за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та Львівської облради. Про це інформує прес-служба ОДА.

Із 8 кінопроектів поданих на конкурс, шість фільмів отримали фінансування з обласного бюджету у межах реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства в області на 2017 рік.

Відтак присутнім продемонстрували кінострічки, що сприяють формуванню духовних та естетичних цінностей суспільства, а також розвитку регіонального кіно.

Серед обраних кінострічок – документальний фільм «Духовна музика України», документально-ігровий фільм «Українці у Польському війську. Від Судової Вишні до Львова», патріотичний мультфільм «Як Українці на Москву ходили», документально-ігровий фільм «Михайло Вербицький: Серце запалене любов’ю», мотиваційний пригодницький фільм «Інтернет-наркоман», а також короткометражний художній фільм на соціально-історичну тематику «Переселені душі»

Основні критерії оцінки проекту  – актуальність, інноваційність, реалізація до кінця року, висока художня якість, стратегія реалізації та просування.

Зазначимо, на конкурс на підтримку регіонального кінематографу у 2017 році виділили 400 тис гривень.

Залишити відповідь