На Львівщині презентували культурно-мистецькі проекти Slovenia /Art scanning» та «Photoarchive»

0
1000
Виставка про Словенію
Виставка про Словенію

У Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького презентували два культурно-мистецькі проекти Slovenia /Art scanning» та  «Photoarchive». Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Участь у відкритті заходу взяли Надзвичайний і повноважний посол Республіки Словенія в Україні Наташа Прах, заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, мистецтвознавці.

“Я вірю, що настав час, коли розвинені країни Словенія і Україна можуть використати знання спільної історії. Таке ж послання несе ця виставка чудових українських митців  Романа Мініна, Олексія Яловеги, Олега Винника-Штепа”, – зазначила Наташа Прах.

Присутніх привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

“Дякуємо Словенії за підтримку нашої країни, ця виставка дозволяє пізнати світ у всій його красі, зокрема через об’єктив фотокамири чи на полотні, пізнати сучасну культуру Словенії і почерпнути для себе нові знання, досвід. Це так званий міжкультурний діалог наших країн”, – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Виставка розповідає про Словенію за допомогою творчих асоціативних образів художників, з використанням новітніх медіа засобів,фотографії та живопису.

Залишити відповідь