На Львівщині представники трьох ГО вибиратимуть керівників медичних закладів

0
1346

У Львівській облраді відбувся відбір представників громадських об’єднань до складу постійно діючої комісії з проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я. Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

Відтак за результатами детального аналізу поданих документів, які надійшли від 24 громадських організацій, громадська комісія обрала трьох представників: ГО «Українське лікарське товариство у Львові», ГО «Варта 700», Львівська обласна організація професійної спілки працівників охорони здоров’я України.

Варто зауважити, що основними критеріями відбору були: дата створення громадської організації (за 2 роки до проведення конкурсу), діяльність громадської організації (захист прав громадян в галузі охорони здоров’я або антикорупційна діяльність).

За словами заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, на даний момент є 14 вакантних посад у галузі охорони здоров’я. «Уперше за роки незалежності ми запускаємо так масово конкурси на вакантні посади керівників обласних установ», – сказав він.

Додамо, що нормативні документи передбачають для участі в конкурсній комісії 9 представників: 3 представники трудового колективу від усіх 14 закладів, 3 представники влади і 3 представники від громадських організацій.

«Процес визначення переможців буде максимально прозорим. Остаточне ж рішення про призначення переможця конкурсу буде ухвалюватися на сесії Львівської обласної ради», – підсумував Володимир Гірняк.

Варто наголосити, що з метою забезпечення вимог Порядку провоедення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ та керуючись Положенням про управління майном спільної власності ЛОР було видано наказ щодо створення громадської комісії для відбору представників громадських об’єднань до складу постійно діючої комісії з проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я Львівської обласної ради.

Відтак у середу, 14 березня, о 10:00 год. у Львівській обласній раді у каб.307 (вул. Винниченка, 18) відбудеться перше засідання новоствореної конкурсної комісії на заміщення вакантних посад.

Залишити відповідь