На Львівщині понад 500 учасників АТО отримають земельні ділянки у Білогорщі

0
1165
Рішення комісії: понад 500 учасників АТО отримають земельні ділянки в Білогорщі, в тому числі 95 мешканців Зимної Води
Рішення комісії: понад 500 учасників АТО отримають земельні ділянки в Білогорщі, в тому числі 95 мешканців Зимної Води

На засіданні робочої групи із опрацювання звернень учасників АТО та визначення критеріїв та механізмів виділення земельних ділянок прийняли рішення про передачу в Держгеокадастр документи учасників АТО для прийняття наказу про надання дозволу про розроблення проекту землеустрою. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

“Процес підходить до логічного завершення. Ми довгий час працювали над містобудівною документацією, аби найбільше бійців АТО мали змогу отримати землі в Білогорщі. Направду, процедура довга, до якої було залучено науковців та спеціалістів для розрахунків. Ми щоденно моніторили ситуацію, аби пришвидшити бюрократичний процес”, – прокоментувала директор департаменту архітектури та містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук. Та додала: “Тепер ми передаємо документи в Держгеокадарст, який має підготувати наказ про розроблення проекту землеустрою”.

Ми вболіваємо і робимо все можливе, аби юридичне оформлення тривало у найкоротші терміни. Впевнена, вже навесні бійці АТО отримають документи на руки і стануть повноцінними власниками”. Згідно рішення, понад 500 учасників АТО отримають земельні ділянки для дачного будівництва у Білогорщі.

Окрім того, розглянуті заяви 95 бійців АТО, мешканців Зимної Води, для яких теж передбачено виділення земельних ділянок в Білогорщі.

Залишити відповідь