На Львівщині померла 17-річна вагітна дівчина

0
1256

У четвер, 26 липня, в інфекційному відділенні Новороздільської міської лікарні померла 17-річна вагітна мешканка села Крупсько Миколаївського району. У жінки була перша вагітність, 16 тижнів. Про це пише Захід.нет

Причини смерті встановлюються й остаточно говорити про них можна буде після проведення всіх експертиз. За попередніми даними, до такого трагічного випадку могла призвести блискавична форма менінгококової інфекції.

«Жінка пробула у нас недовго, всього чотири години. Поступила о 12:40 в інфекційне відділення, в реанімацію. Лікарі робили все можливе, щоб врятувати жінку, але… Цього ж дня (26 липня) під вечір вона померла. Підозрюємо, що причиною смерті може бути інфекція. Але це буде остаточно відомо після проведення усіх експертиз», – повідомила в.о. головного лікаря Новороздільської міської лікарні Ольга Шелудько.

Торік у Дрогобичі від менінгококової інфекції (важкка форма) померла трирічна дівчинка.

Менінгококова інфекція дуже підступна. Як повідомив заступник директора Львівського обласного лабораторного центру Олег Когут, інколи захворювання розвивається настільки швидко, що може забрати життя дитини чи дорослого буквально за кілька годин, особливо блискавична форма хвороби. Менінгококова інфекція передається повітряно-крапельним шляхом. Вона може уражати, як дітей, так і дорослих, особливо тих, у кого ослаблений організм.

За 6 місяців 2018 року на Львівщині зафіксували чотири випадки менінгококової інфекції.

Залишити відповідь