На Львівщині підбили підсумки роботи у сфері цивільного захисту

0
913

Сьогодні, 31 січня, та території Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відбувся навчальний збір керівного складу цивільного захисту Львівської області. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Навчання відбулося під керівництвом голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрія Кагітіна за участі представників районних державних адміністрацій та відповідальних за цивільний захист у регіонах.

У межах заходу підбили підсумки роботи у сфері цивільного захисту за 2018 рік та визначили основні завдання на 2019 рік.

« Для нас сьогодні дуже важливо, ще раз перевірити в реальних умовах професійність наших фахівців, а також взаємодію різних гілок влади, різних служб при можливих виникненнях надзвичайних ситуацій. Сьогодні, ми відпрацювали окрім аеропорту, використання споруди цивільного захисту. Адже ми перебуваємо в умовах гібридної війни. Тому нашим службам треба бути професійними і готовими. А нашим мешканцям треба бути впевненими, що нам є на кого розраховувати», – наголосив Олег Синютка.

В свою чергу, начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрій Кагітін подякував усім присутнім за довіру та співпрацю: « Ми сьогодні побачили, як працюють усі служби, що належать до єдиної державної системи цивільного захисту області. Ми показали, що здатні виконувати будь-які поставлені завдання, і впевнений, що готові до ліквідації негараздів різного характеру, які можуть виникнути на теренах Львівщини».

Відтак, серед пріоритетних напрямків прозвитку на 2019 рік визначили розробку та погодження з ДСНС України технічного проекту територіальної системи оповіщення, підключення 22 автоматизованих робочих місць до системи “НАБАТ”, встановлення 9 комплектів електронних сирен та встановлення 49 місцевих систем оповіщення, зокрема в 16 ОТГ.

Синютка Олег
Синютка Олег

Окрім того, у планах на наступний рік – впровадження 7 мобільних систем гучномовного обладнання, утримання в готовності існуючої системи оповіщення, зменшення витрат на її обслуговування, підключення до територіальної системи оповіщення 6 обєктових та 9 місцевих систем оповіщення. Також наповнення профільними даними містобудівного кадастру Львівської області, створення чергових служб в ОТГ, організація дієвої роботи чергових служб в районах області та містах обласного значення.

Залишити відповідь