На Львівщині перед судом постане інженер технагляду

0
1309
В актах, затверджених ним, вартість фактично виконаних робіт була завищена, через що місцевому бюджету заподіяно збитки на суму майже 260 000 гривень. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
Оперативники управління захисту економіки у Львівській області спільно зі слідчими
Городоцького відділення поліції за процесуального керівництва Городоцької місцевої прокуратури викрили факт неналежного виконання службових обов’язків одним із посадовців у процесі освоєння бюджетних коштів.
Правоохоронці встановили, що під час проведення капітального ремонту заїздів між
багатоквартирними житловими будинками, використовувалися окремі елементи мощення, які не відповідали вимогам проектно-кошторисної документації. Внаслідок цього вартість фактично виконаних робіт було завищено, що призвело до заподіяння збитків місцевому бюджету на суму у 259 000 гривень.
На підставі зібраних матеріалів інженеру технагляду повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).
Обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

За вчинення цього правопорушення статтею передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти  років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися певною  діяльністю на строк до трьох  років  та  зі  штрафом  від двохсот  п’ятдесяти   до  семисот  п’ятдесяти  неоподатковуваних  мінімумів  доходів громадян або без такого.

Залишити відповідь