На Львівщині освятили меморіал героям Небесної Сотні

0
1276
У Кам'янка-Бузькому районі освятили меморіал героям Небесної Сотні
У Кам'янка-Бузькому районі освятили меморіал героям Небесної Сотні

24 серпня, у День Незалежності України, освятили меморіал героям Небесної Сотні та оновлену могилу борцям за волю і незалежність України в селі Жовтанці, пише прес-служба ЛОДА.

У вітальному слові заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук передала вітання учасникам святкувань від голови ОДА Олега Синютки.

«Сьогодні свято України – нашої матері. А всі діти хочуть, щоб мати була щаслива. Ще з давніх часів козаки, творці Української Народної Республіки, герої Крут, УПА, наші поети-шістдесятники, зокрема Василь Стус, намагалися зробити незалежною нашу Україну. І сьогодні п’ятий рік поспіль, хлопці і дівчата, які вийшли  на Майдан, не чекали, що їм хтось щось зробить, вони це розуміли серцем і віра в Бога їм допомагала. Далі хлопці, які  зараз на Сході захищають нас, щоб ми з вами мали можливість тут святкувати День народження нашої країни – Незалежність України. І як сьогодні, гарно було на параді сказано Президентом: «Ми повинні мати надію на себе, тобто надіятись на себе і на Бога. І пам’ятати, що дуже багато наших дітей, наших братів, наших сестер, наших батьків віддали своє життя за те, щоб ми з вами святкували. І тільки спільно нашою надією, вірою, любов’ю і молитвою найближчим часом, вірмо, наша Україна буде незалежною, вільною і справді мирною», – звернулась до усіх пристуніх Оксана Стоколос-Ворончук.

У межах урочистостей виступив гурт «Львівські музики», народний артист України, заньківчанин Богдан Козак читав Шевченкові твори, вокальні та хорові колективи.

У Кам'янка-Бузькому районі освятили меморіал героям Небесної Сотні
У Кам’янка-Бузькому районі освятили меморіал героям Небесної Сотні

Залишити відповідь