На Львівщині одружений чоловік використав паспорт товариша, аби одружитися з іншою жінкою

0
1312

Чоловік зі Львівщини, щоб побратися з жінкою з Тернопільщини, видав себе за холостяка. Оскільки з власною дружиною розлучатися він не хотів, то скористався паспортом свого нежонатого товариша, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Для батька власника паспорта звістка про розлучення неодруженого сина — як грім серед ясного неба. “Мені дали конверт — я остовпів. Я десять хвилин стояв, я ні з ким говорити не міг”, – каже Іван Макух. “Яке розлучення, ніхто не одружувався! Він каже, що взагалі такої жінки не знає, не був у тому селі”, – каже мама потерпілого Леся Макух. Повістки з суду із вимогою з’явитися на процес розлучення надходили до цієї сільської родини на Львівщині.

Подиву не було меж, аж допоки 35-річний син не зізнався, що віддав свій паспорт товаришу на один день, а той, виявляється, вклеїв у документ своє фото і одружився. “Людина, яка розписувала, не годна була розпізнати, що в паспорті була фотографія відклеєна і приклеєна. Аж брали на експертизу. Так майстерно зроблено”, – каже Леся Макух.

Навіщо чоловік узагалі віддавав паспорт, з’ясувати не вдалося, бо з журналістами постраждалий не спілкується. Як і його товариш, що підробив документ. Із першою законною дружиною Василь не жив уже давно, але довгого розлучення через суд не хотів. “Він вважав, що йому буде набагато простіше не розлучатися офіційно, а просто приклеїти своє фото в чужий паспорт і таким чином одружитися знов”, – пояснила прес-секретар прокуратури Тернопільської області Леся Гурецька.

Марія з Тернопільщини розповідати історію недавнього невдалого заміжжя не хоче, бо в неї вже новий чоловік. За підрахунками сусідів — четвертий. Односельці добре запам’ятали третього її чоловіка — Василя зі Львівщини, який жив у неї торік. Люди кажуть, він був закоханий у жінку по вуха. “Він за нею, він все їй допомагав, ну все, розумієте. І діти з ним гралися. Він був досить адекватна людина, і нормальний, як мужчина”, – кажуть сусіди. Чого Марія захотіла офіційного розлучення, їм невтямки.

За підробку документів чоловіка, найімовірніше, оштрафують на 850 гривень. Фальшивий шлюб уже анулювали.

Залишити відповідь