На Львівщині обстежили об’єкти незавершеного будівництва

0
931
На Львівщині обстежили об’єкти незавершеного будівництва
На Львівщині обстежили об’єкти незавершеного будівництва

Сьогодні, 27 серпня, т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації Оксана Ткачук розповіла про результати роботи з обстеження об’єктів незавершеного будівництва у Львівській області.

«Для розв’язання проблеми незавершеного будівництва створили міжвідомчу робочу групу,  до якої увійшли представники всіх депутатських фракцій, а також представники всіх профільних департаментів, громадської ради, державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, експертні організації та ін. Відтак, створили робочу групу, яка надала Львівській обласній раді інформацію про результати діяльності робочої групи та пропозиції стосовно подальшого використання об’єктів незавершеного будівництва (без об’єктів приватної власності). Приватну форму власності ми скерували до органів місцевого самоврядування для здійснення інвентаризації таких об’єктів та аудиту. Державну та комунальну форму власності – районним державним адміністраціям та профільним підрозділам. Також створили 6 робочих груп для обстеження на місці об’єктів державної та комунальної форми власності, які впродовж двох тижнів виїжджали на місця», – розповіла Оксана Ткачук.

За її словами, загалом на території Львівської області налічується 783 об’єкти незавершеного будівництва.

З них–304 – приватної форми власності, 198 – державної форми власності, 281 – комунальної.

Відтак, у 2018 році в області введені в експлуатацію 78 об’єктів, функціонують, але не введені в експлуатацію – 50, відбуваються будівельні роботи – 75, інші наміри – 276.

«Найбільше об’єктів на стадії будівництва галузевого призначення державної та комунальної форми власності у 2018 році припадають на освіту, а саме – 26 об’єктів», – зазначила Оксана Ткачук.

Окрім того, в галузях ЖКГ – 15, охорони здоров’я – 7,  дорожнього господарства – 6, цивільного захисту та культури по 4, спорту – 2.

Leave a Reply