На Львівщині обмежили рух для вантажівок

0
1069

На території Львівської області введено тимчасове обмеження руху для вантажівок на автомобільних дорогах загального користування державного значення. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

У зв’язку з інтенсивним посиленням снігопаду на території Львівської області 3 грудня, з метою недопущення заторів автотранспорту та оперативного розчищення доріг від снігу, Служба автомобільних доріг вела обмеження руху вантажного автомобільного транспорту на автомобільних дорогах з 17:00 год 3 грудня.

Служба автомобільних доріг у Львівській області наголошує – під час роботи снігоприбиральної техніки водії транспортних засобів повинні забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

При погіршенні погодних умов на Львівщині закликаємо водіїв та перевізників при можливості утриматись від поїздок, адже великогабаритні автомобілі часто стають причиною обмеження руху, під час заносу блокуючи проїжджу частину, або ж зупинки таких вантажівок на узбіччях, що у свою чергу, призводить до затримки снігоочисної техніки та ускладнює роботу дорожникам.

При нагальній потребі водіям великовантажних транспортних засобів мати в наявності протиожеледні засоби (ланцюги), противідкатні упори та лопати.

Нагадуємо, в зимовий період на дорогах області діє 51 пункт відстою для великовантажного транспорту.

Залишити відповідь