На Львівщині обговорюватимуть показники обласного бюджету

0
908

Позачергова сесія Львівської обласної ради відбудеться у вівторок, 11 грудня. Таке рішення підтримала президія обласної ради сьогодні, 3 грудня.

За словами голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, приводом до скликання позачергової сесії є прийняття обласного бюджету на 2019 рік.

«При цьому президія одноголосно підтримала розгляд практично всіх бюджетних питань, котрі стосуються поточного року. Тому розглядатимемо зміни до обласних програм, зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік і низку організаційних питань, пов’язаних з діяльністю Львівської обласної ради. Крім того, розглядатимемо питання щодо проголошення 2019 року Роком Степана Бандери з нагоди відзначення 1 січня 2019 року 110-річчя від дня його народження», – розповів очільник облради.

Як наголосив Олександр Ганущин, цього тижня протягом 4 днів відбуватиметься обговорення обласного бюджету в постійних депутатських комісіях, а також під час громадського обговорення. «Запрошуємо всіх небайдужих, кому цікава доля обласного бюджету, долучатися до цього процесу», – закликав голова облради.

Залишити відповідь