На Львівщині намагались підкупити прикордонників

0
685

У пункті пропуску «Краковець» прикордонники задокументували чергову спробу дачі  хабара. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Під час оформлення на в’їзд в Україну автомобіля «Пежо» водій, який надав паспорт громадянина Румунії, запропонував інспектору прикордонної служби вирішити питання щодо пришвидшення його оформлення. Чоловіка 1998 року народження правоохоронці запросили на бесіду та проведення подальшої перевірки, в ході якої громадянин запропонував прикордонникові 500 гривень неправомірної винагороди. По даному випадку було повідомлено офіцерів внутрішньої безпеки Держприкордонслужби та співробітників Національної поліції України.

Також в ході перевірки правоохоронці з’ясували, що окрім румунського паспорта, у громадянина був наявний ще й український. Відповідно, під час паспортного контролю, надавши на перевірку румунський паспорт, він повідомив прикордонникам неправдиві відомості стосовно своєї особи.

У діях водія вбачаються ознаки кримінального правопорушення за пропозицію неправомірної винагороди службовій особі. Крім того, прикордонники склали протокол про адміністративне правопорушення за спробу незаконного перетину держаного кордону України.

 


Leave a Reply