На Львівщині нагородили кращих підприємців агропромислового сектору

0
1398

У межах Міжнародного форуму «АГРОПОРТ Захід Львів-2018»  учасники та гості форуму зібрались на традиційне урочисте вручення відкритої премії AGROPORT AWARD, якою відзначено підприємства агропромислового комплексу області, що забезпечують інноваційно-інвестиційний розвиток та є сумлінними платниками податків і підтримують соціальні проекти розвитку села.

Відтак, переможцем в номінації “Інвестиції в розвиток” визначено ПП “Оліяр”, переможцем в номінації “Найвищі показники урожайності зернових культур”  визначено СФГ «Кільгана І.С.»

ФГ «Добра корівка» здобуло визнання у номінації «Високі досягнення показників продуктивності в м’ясному скотарстві»

Переможцем в номінації “Найкращі показники об’ємів проданого молока та найвищу його якість” визначено Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Лисятицький». Переможцем в номінації  “Сумлінний платник податків” визначено ТзОВ ТВК Перша приватна броварня.

«Відповідальним орендарем землі» визначили ТзОВ “Челендж”.

Переможцем в номінації  «За вагомий внесок в розвиток плодово-ягідного виробництва» визначено ФГ «Еліт Фрукт».

Переможцем в номінації  “Найактивніша ОТГ в розвитку сільських територій”  визначено Заболотцівська ОТГ.

Переможцем в номінації  «Розвиток сімейних молочних ферм» визначено сімейну ферму Сало Руслана і Надії.

Переможцем в номінації “Краще фермерське господарство в розвитку молочного скотарства” –  визначено ФГ “Агротем” (Пустомитівський район).

У номінації «За плідну працю та вагомий внесок у розвиток аграрної галузі» відзначили ТзОВ “Карпатський водограй” Пустомитівський район (племінне господарство).

В номінації «Високі досягнення показників продуктивності в молочному скотарстві» перемогу здобув”Білий Стік”(Сокальський район).

У номінації «Сільськогосподарський кооператив зі створення продукції з доданою вартістю» обрали Сільськогосподарський виробничий кооператив «Добротворець».

Leave a Reply