На Львівщині “на гарячому” впіймали крадіїв лісу

1
2319

Голова Турківської районної організації УКРОП Микола Яворський з’ясовує, хто наживається на незаконному вивозі лісу, повідомляє Укроп Львівщина.

Днями Микола Яворський став свідком підозрілої події поблизу села Розлуч у Карпатах. Він розповів, що проїзджав своєю автівкою і побачив автомобіль з лісом. Жодної бірки на дереві не було. Водій також не міг надати необхідних документів. Коли укропівець почав з’ясовувати, що до чого, до нього підійшов чоловік і гордо заявив, що він є помічником народного депутата.

«На місці події був присутній працівник Розлуцького лісництва, – повідомив Яворський. – Він дуже не хотів щоб усе це знімали на телефон і, бігаючи біля того чоловіка, ледве не через будь ласка просив повернути автомобіль з деревиною на первинний склад загрузки, визнаючи, що їхні дії незаконні! Ще мені показали цікавий папірець, де від руки була розписана кількість деревини».

Микола Яворський поширив фото з події у соцмережі, після чого до нього почали звертатися місцеві мешканці, які теж були свідками подібних епізодів. Люди вимагають покласти край цьому беззаконню і готові свідчити.

«Зараз ми з’ясовуємо усі факти і дуже скоро довідаємось, хто це без документів та бірок вивозить ліс, – заявляє укропівець. – Винні будуть відповідати. Адже ніхто не має права розкрадати природні ресурси».

1 коментар

Залишити відповідь