На Львівщині на хабарі затримано заступника міського голови

0
1096

Правоохоронці викрили злочинну схему, яку налагодили посадові особи однієї з міських рад області. Про це інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Організували так званий бізнес на видачі довідок про походження сільгосппродукції для їх подальшого пред’явлення у торгово-промислову палату.

Дана довідка необхідна для отримання сертифікату на продукцію для її експорту.

В межах провадження було задокументовано причетність до корупційної схеми одного з заступників міського голови, а також встановлені факти вимагання та одержання нею неправомірної вигоди за вирішення зазначеного питання.

Сьогодні, 13 лютого, оперативники управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції, слідчі Головного управління поліції Львівщини за процесуального керівництва прокуратури Львівської області затримали посадовця під час одержання чергової суми хабара.

Загалом заступник міського голови одержала 500 доларів США, частину з яких було вилучено під час затримання, а частину під час проведення обшуку за місцем мешкання.

Фігуранта корупційної схеми та кримінального провадження затримано у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Як нам стало відом з власних джерел затримано заступника міського голови смт. Рудки, Самбірський район.

Leave a Reply