На Львівщині ліквідували понад 150 га несанкціонованих сміттєзвалищ

0
983

На Львівщині ліквідували понад 150 га несанкціонованих сміттєзвалищ

Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник, підбиваючи підсумки роботи департаменту.

Відтак, упродовж 2016-2018 років в області ліквідували 211 несанкціонованих сміттєзвалищ площею понад 150 га.

«Однією з найважливіших та найнагальніших проблем у Львівській області є продукування та накопичення побутових відходів на несанкціонованих сміттєзвалищах, об`єми яких займають великі площі землі. Несанкціоновані сміттєзвалища призводять до забруднення практично усіх природних ресурсів: атмосферного повітря, ґрунтів, поверхневих і підземних вод. Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ дасть зменшення антропогенного впливу на природнє середовище Львівщини», – зазначив Руслан Гречаник.

Окрім того, він також додав, що за останні два роки рекультивовано 5 сміттєзвалищ площею понад 7,3 га в Жовківському (с.Нова Скварява, с. Магерів), Миколаївському (с.Крупське), Пустомитівському (Раковецька сільська рада) та Жидачівському (с.Репехів) районах.

«Ми маємо амбітні плани до кінця року і далі продовжувати ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ», – додав Руслан Гречаник.

Leave a Reply