На Львівщині лікарі обмінювалися досвідом

0
989

Кардіологи, сімейні лікарі, невропатологи Львівщини мали можливість обмінятися досвідом з київськими колегами під час «Дня аритмології у Львові». Про це інформує прес-служба ЛОДА

Цього року науково-практична конференція проходила у форматі майстер-класу та включала лекції провідних спеціалістів з питань клінічної аритмології. Програма заходу була спрямована насамперед на освіту лікарів загальної практики-сімейної медицини. Йшлося про впровадження новітніх досягнень і можливостей у лікуванні серцево-судинних та споріднених з ними захворювань.

Питання діагностики, лікування та попередження ускладнень фібриляції та тріпотіння передсердь висвітлювали з урахуванням Національної настанови, останніх рекомендацій Європейського товариства кардіологів та рішень Ради експертів Асоціації кардіологів України та Асоціації аритмологів України.

Тематика науково-практичної конференції викликала значну зацікавленість присутніх, лектори детально відповідали на запитання колег.

Захід було організовано Національним науковим центром «Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска» НАМН України разом з ГО “Всеукраїнська Асоціація кардіологів України”, ГО “Всеукраїнська Асоціація аритмологів України” за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та Львівського обласного державного клінічного лікувально-діагностичного кардіологічного центру.

Залишити відповідь