На Львівщині готують цілодобове перекриття кордону з Польщею

0
1108

9 січня 2018 року противники закону №6776-д про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону планують розпочати цілодобове блокування пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Про це «Вголосу» стало відомо із власних джерел.

Збір оголошено на 9:00 ранку 9 січня біля пункту пропуску «Ягодин». Також протестувальники планують заблокувати рух на пункті пропуску у Раві-Руській.

«Наше життя і заробітки несолодкі, а у Пороха все в шоколаді. Тому лише припинивши рух вантажних автомобілів, ми зможемо вплинути на ситуацію. Протест має бути цілодобовим, ми мусимо організовуватись та підміняти один одного. Попереджуємо завчасно, щоб поінформувати якомога більшу кількість людей», – кажуть мітингарі.

Нагадаємо, сьогодні мітингувальники перекрили в’їзд та виїзд на митниці у Раві-Руській.

Як відомо, 1 січня 2018 року набрав чинності закон про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону.

Тепер правила безмитного ввезення товарів в ручному або супровідному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах до 1000 євро) і з вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в’їжджає в країну не частіше, ніж раз на 72 години. За більш частого в’їзду без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.

Залишити відповідь