На Львівщині електропостачання відновили у понад 170 населених пунктах

0
1093

В області продовжують у посиленому режимі роботи з відновлення електропостачання населених пунктів, що були знеструмлені внаслідок негоди увечері 3 лютого та в ніч на 4 лютого через пошкодження в електромережах та спрацювання автоматики захисту.

Впродовж дня відновили електропостачання у 171 населеному пункті, з 334 пунктів, які були знеструмлені станом на 12:00 год.

Ліквідували пошкодження в електромережах Золочівського, Кам’янка-Бузького, Перемишлянського, Радехівського та Сокальського районів, а також відключення окремих вулиць у м. Львові, пише прес-служба ЛОДА.

До відновлення енергопостачання впродовж дня залучили 101 бригаду ПАТ “Львівобленерго” у складі 336 осіб та 112 одиниць техніки.

Станом на 18:00 год тимчасово без електропостачання залишається 163 населені пункти (101 повністю та 62 частково) у п’ятнадцяти районах області та окремі вулиці у місті Бориславі.

Відновлювальні роботи тривають. Енергетики продовжують ліквідовувати точкові пошкодження в окремих населених пунктах області.

Залишити відповідь