На Львівщині депутат склав повноваження

0
1100

Депутат Старосамбірської районної ради Микола Кулик, котрого затримали на контрабанді бурштину, склав свої повноваження, повідомляє Zik.

Як повідомила голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька, Микола Кулик прийшов в районну раду та написав заяву про складання своїх депутатських повноважень.

До цього 23 березня 2018 року на міжнародному пункті пропуску “Смільниця-Кросценко” під час огляду мікроавтобуса Mercedes, яким кермував громадянин України, у Миколи Кулика виявили 17 пакетів із бурштином загальною вагою близько 150 кілограм.

Про це повідомляє місцеве видання «Голос Прикарпаття»

Депутат Старосамбірської районної ради Микола Кулик, обраний за списками від районної партійної організації партії «Воля».

Як повідомляв Форпост, Микола Кулик, який намагався перевезти бурштин, є співвласником відділення Нова Пошта у Старому Самборі, разом із громадським активістом Курієм Василем. Водночас, сам Василь Курій заперечив таку інформацію. “В мене немає жодних бізнес партнерів. Я не власник і не співвласник, я ФОП який надає послуги логістичній компанії. Я не був комендантом на Краківці, коли Михайло Саакашвілі првертався на Україну на Шегинях”, – зазначив Василь Курій у коментарі.


Leave a Reply